TAUPYKITE SAVO PINIGUS, LAIKĄ, ENERGIJĄ, SVEIKATĄ             Bankinės/finansinės konsultacijos                                                        PASITIKĖKIT IR PATIKĖKIT SAVO FINANSINIUS RŪPESČIUS PROFESIONALAMS                                   buivydas@bfkonsultacijos.lt;                       8 698 32131;         PASITARKITE, PASIKONSULTUOKITE       8 698 32131    info@bfkonsultacijos.lt
...
SVARBI INFORMACIJA!
Sužinokite, kodėl mūsų paslaugos jums yra reikalingos.

Kraunama ...

Kas mes?

Kas mes?

Mes –   profesionalų komanda, turinti  bankinės ir finansinės  veiklos patirtį įvairiose bankininkystės bei finansų sferose.

Gerai išmanome bankinę ir finansinę sritis, susijusias su verslo kompanijomis bei atskiro žmogaus poreikiais.

Bendradarbiavimas su įvairiomis finansinėmis institucijomis suteikia dar didesnes galimybes rasti optimaliausius sprendimus ir būti bankinių/finansinių paslaugų žinojimo avangarde.

Bankinės/finansinės konsultacijos. Buivydas ir partneriai, UAB –  specializuota bankinių/finansinių paslaugų kompanija. Mus vienija profesinis bankininkystės bei finansų išmanymas, noras ir galimybės rasti geriausius įmanomus sprendimus sudėtingame šiuolaikiniame bankinių bei finansinių paslaugų ir produktų pasaulyje.

Esame nešališki, objektyvus ir nepriklausomi - nepavaldūs nei finansinei institucijai, nei Nekilnojamojo turto pardavėjams ar kitoms  suinteresuotoms grupėms. Mes siekiame būti ne didžiausia, o naudingiausia kompanija. Nesame vieno banko ar vienos finansinės grupės produktų ir  paslaugų pardavimo agentai  - mus visada domina tik naudingiausias klientui sprendimas.

Mes tvirtai tikime sakydami:
„Taupykite savo pinigus, laiką, energiją, sveikatą,...... -  ir siūlome savo finansinius rūpesčius, problemas patikėti mums, o klausimus ir dvejones aptarti. Juk sveikatos, juridinius ar kitus svarbius klausimus patikite savo srities specialistams - profesionalams.
Neabejojam, tai daryti VERTA

Laukiame jūsų