TAUPYKITE SAVO PINIGUS, LAIKĄ, ENERGIJĄ, SVEIKATĄ             Bankinės/finansinės konsultacijos                                                        PASITIKĖKIT IR PATIKĖKIT SAVO FINANSINIUS RŪPESČIUS PROFESIONALAMS                                   buivydas@bfkonsultacijos.lt;                       8 698 32131;         PASITARKITE, PASIKONSULTUOKITE       8 698 32131    info@bfkonsultacijos.lt
...
SVARBI INFORMACIJA!
Sužinokite, kodėl mūsų paslaugos jums yra reikalingos.

Kraunama ...

 
 

Verslo klientams

1. Mes jau naudojamės banko finansinėmis paslaugomis – turime kreditus, ir šiaip su banku turime gerus santykius. Kuo Jus galite būti naudingi mūsų kompanijai?
Galime įvertinti, ar naudojate tinkamiausius banko produktus bei informuoti apie galimas alternatyvas, produktų bei sąlygų kombinacijas, kainas. Tai leistų efektyviau išnaudoti jūsų įmonės finansus, parinkti jums tinkamiausius sprendimus bei  finansavimo formas. Tai dažnai galima optimizuoti ir jūsų banke.

2. Kodėl turėtume kreiptis į konsultantus, pavyzdžiui dėl paskolos verslui? Juk galima ir pačiam nueiti į banką ?
Be abejonės, galima. Tik ar tai geriausias sprendimas, nes:
-  kaip Jus įvertinsite, ar tikrai gavote geriausią pasiūlymą?
- ar  būsite tikri ir ramūs, kad pasiūlė tinkamiausią ir naudingiausią būtent jums produktą ar    paslaugą ?
- ar tikrai suvokiate savo stipriąsias/silpnąsias puses, ekoninę aplinką bei bankų elgesio/sprendimo motyvus?
-  ar Jus turite pakankamai laiko, patirties ir derybinių galimybių  derėtis su bankais gaunant optimaliausią spredimą;
-   kaip dažnai jūs tai darote?
Atsakymai sufleruoja, kad gali būti ir geresnių pasirinkimų.

3. Kaip vyksta įmonės finansinės veiklos įvertinimas, ką įmonė gauna?
Įmonė pateikia pagrindinius apskaitos dokumentus – balansą, Pelno/nuostolio atasakaitą, jei yra – Audito ir Piniginių srautų ataskaitas. Patikslinami pas buhalterį ar vadovą kiti apskaitos ir veiklos duomenys. Daroma finansinė analizė.  Įmonė gauna ekspertinę išvadą apie finansinę būklę, kur bus paskaičiuoti likvidumo, pelningumo, finansų struktūros, turto panaudojimo efektyvumo bei kiti rodikliai, įvertinama ir jų dinamiką. Paaiškiname atskirų aspektų įtaką įmonei ir jos veiklos rezultatams. Patariame kaip įmonės finansinė veikla galėtu būti efektyvesnė.

4. Kaip dažnai patartumėte vertinti įmonės finansinę būklę?
Patartina finansinę būklę vertinti kiekvieną kartą, kai sudaroma įmonės finansinė atskaitomybė (dažniausiai kas ketvirtį). Ne visada reikia daryti pilną ir išsamią finansų analizę, kartais užtenka atkreipti dėmesį į silpnas vietas ar aptarti einamą įmonės veiklą bei pasitarti dėl finansinių sprendimų. Todėl teikiame momentines (konkretus atvejis) ir nuolatines konsultacijas. Pastaruoju atveju mūsų paslaugos yra  pigesnės ir labiau prevenciškos.

5. Turime finansinius įsipareigojimus bankui. Jau dabar matome, kad atsiskaityti darosi vis sunkiau. Į banką kreiptis bijome, nes išgirdus apie gresiančius sunkumus jis gali imtis drastiškų priemonių (padidinti palūkanas kaip rizikingam klientui; pareikalauti grąžinti kreditą anksčiau laiko, realizuoti įkeistą turtą). Kaip galite padėti mūsų situacijoje?
Pokalbis su banku apie įmonės sunkumus yra neišvengiamas. Geriau laiku pertvarkyti kreditą pagal įmonės naujus poreikius, negu susidurti su nemokėjimais ir sulaukti banko iniciatyvos. Tačiau  prieš einant į banką pasitarkite su mumis. Mes įvertinsim, kokio pobūdžio restruktūrizavimo jums reikia, kokiam terminui, aptarsime ko prasyti iš banko arba ko iš jo tikėtis, kokių papildomų garantijų galite Bankui pasiūlyti, t.y. sukurti tolesnę strategiją, su kuria galėsite eiti į banką prašydami konkrečių ir motyvuotų sąlygų. Tai jums žymiai naudingiau nei laukti ir gauti banko reikalavimus. Taip pat pasiūlytume ir kitas galimas priemones, kurios padėtų subalansuoti piniginius srautus.

DAUGIAU >>

 

Gyventojams

1. Kokiais atvejais dažniausiai kreipiasi į jus?
Dažniausiai kreipiasi dėl paskolų gavimo ir konsultacijų indėlių klausimais.

2.  Kodėl turėtume tikėti, kad tas naudas gausime?
Pirmiausia – mes ypač specializuota bankinių/finansinių paslaugų kompanija. Mūsų komandą išskirtinai sudaro ilgametes ir sėkmingas bankines patirtis turintys profesionalai – mus sieja bendra 25 metų bankinės veiklos patirtis.
Antra, mūsų profesionalumas leidžia matyti finansus ir galimybes ne tik jūsų, bet ir  „bankininkų akimis“, užtikrinti operatyvumą,  išnaudoti savo žinias, patirtis, derybinius sugebėjimus ir dalykinius ryšius derybose su bankais.
Trečia, mes tai darome nuolat, todėl žinome naujausias sąlygas, pasikeitimus ar akcijas.
Ketvirta, esame nešališki, nes nepriklausome bankams, Nekilnojamo turto agentūroms ar kitoms suinteresuotoms grupėms – labiausiai esame suinteresuoti rasti visus galimus sprendimus ir išrinkti geriausią.
Kaip rodo patirtis, dėl šių naudų – sutaupytų lėšų, laiko, energijos bei  sveikatos, kreiptis į mus visada verta.
Nauda KLIENTUI, vienas iš pagrindinių mūsų tikslų ir viena iš svarbiausių mūsų gyvavimo sąlygų; jei to nebus – mes neturėsim klientų .

3. Kodėl turėtume kreiptis į jus dėl paskolos gavimo? Juk galima ir pačiam nueiti į banką.
Be abejonės, galima. Tik praktika rodo, kad dažniausiai tai nėra geriausias sprendimas, nes:
- kaip Jus įvertinsite, ar tikrai gavote geriausią pasiūlymą?
- ar  būsite tikri ir ramūs, kad pasiūlė tinkamiausią bei naudingiausią būtent jums produktą ar    paslaugą ?
- ar tikrai suvokiate savo stipriąsias/silpnąsias puses, ekoninę aplinką bei bankų elgesio ir sprendimo motyvus?
- ar Jus turite pakankamai laiko, patirties ir derybinių įgūdžių derėtis su bankais gaunant optimaliausią spredimą;
- kaip dažnai jūs tai darote?
Atsakymai sufleruoja, kad yra ir geresnių pasirinkimų – patikėti tai profesionalams.

4. Mes turime puikų vadybininką savo banke. Mes visą laiką tariamės su juo dėl bankinių paslaugų. Manote, kad neužtenka  jo komentarų?
Taip, manome, nes net aukščiausios kvalifikacijos banko darbuotojas visada yra suinteresuotas ar įtakojamas parduoti savo banko produktus. Tai daro jį šališku, nors pats jis gali būti ir puikus žmogus. Banko vadybininkai yra apriboti savo banko teikiamomis paslaugomis ir galimybėmis, be to, dažnai keičiasi.
Tuo tarpu mes galime duoti nepriklausomą ekspertinę išvadą apie visas galimas alternatyvas.

5. Mums nereikia skolintis, priešingai - dažnai mes turim lėšų sąskaitoje. Ar galite patarti, kaip saugiai ir naudingai taupyti, išvengiant nuvertėjimo?
Taip, konsultuojame ir dėl taupymo, ir dėl kitų alternatyvių lėšų panaudojimo būdų. Deje, šiuo metu esanti ekonominė ir finansinė situacija neleidžia saugiomis priemonėmis nuvertėjimo visai išvengti, galima tik sumažinti infliacijos poveikį.

DAUGIAU >>