TAUPYKITE SAVO PINIGUS, LAIKĄ, ENERGIJĄ, SVEIKATĄ             Bankinės/finansinės konsultacijos                                                        PASITIKĖKIT IR PATIKĖKIT SAVO FINANSINIUS RŪPESČIUS PROFESIONALAMS                                   buivydas@bfkonsultacijos.lt;                       8 698 32131;         PASITARKITE, PASIKONSULTUOKITE       8 698 32131    info@bfkonsultacijos.lt
...
SVARBI INFORMACIJA!
Sužinokite, kodėl mūsų paslaugos jums yra reikalingos.

Kraunama ...

Imonės būklė

Įmonės būklės vertinimas

  1. Įvertiname bendrą finansinę būklę ar atskirą jos dalį, analizuojant  nuosavo kapitalo ar viso turto panaudojimo efektyvumą, kreditorines-debitorines situacijas,  mokumą bei likvidumą ir kitus svarbius finansinius aspektus.
  2. Analizuojame pajamas bei išlaidas, vertiname skolas ir įsipareigojimus, Piniginius srautus ir konsultuojame jų subalansavimo klausimais. Esant poreikiui, ieškome  finansavimo.
  3. Analizuojame bankinius/skolinimosi  kaštus ir konsultuojame dėl galimybės juos sumažinti. Vertiname galimybes pagerinti turimą finansinę padėtį ar įsipareigojimų naštą subalansuojant piniginius srautus ir įsipareigojimus. (Re) finansavimo galimybių paieška.
  4. Konsultuojame finansinės veiklos efektyvumo bei gerinimo klausimais,  finansinės/apskaitos duomenų  analizės pagrindu.